Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

İnternet üzerinden gerçekleştirilen bu işlemde web sitesinden parça kontör bayilik alabilir, uygun bir fiyata belirli bir komisyon ödeyerek kontör satışı yapabilirsiniz. Sistem üzerinden Turkcell, Vodafone ve Avea müşterilerine parça kontör yükleyebilir ayrıca konuşma ve sms paketi hizmeti de sunabilirsiniz. Parça kontör bayilik sayesinde müşterileriniz ihtiyaç duydukları kadar kontör yükletebilecek, gerekli kampanyalarını aktif hale getirebileceklerdir. Bu sayede müşterilerinize gerekli olan tüm hizmetleri sunmuş olurken müşteri sayınızı da artırmış olacaksınız. Bu sistemin Türkiye’nin dört bir yanında aktif olarak kullanılabilmesi de siz bayi sahiplerimize büyük avantaj sağlamaktadır.

Peki nasıl parça kontör bayilik alabilirim?

Parça kontör bayilik almak istiyorsanız sitemiz üzerinden online bayilik başvurusu yaparak gerekli formu doldurmanız yeterlidir. Yapmış olduğunuz başvuru uygun görüldüğü takdirde size dönüş yapılacak ve parça kontör bayilik sistemi verilecektir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com