Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Bundan birkaç yıl öncesine kadar parça kontör yükleme işlemi sadece bireysel olarak kontör transfer işlemi ile gerçekleştirilebilmekteydi. Arkadaşınız veya bir tanıdığınız eğer sizinle aynı operatörü kullanmaktaysa size kontör gönderebiliyordu. Kısa bir görüşme ya da mesaj için acil ihtiyacınız olan az miktarda kontörü bu şekilde temin edebiliyordunuz. Operatörler arası rekabet dolayısıyla küçük miktarlarda kontör ile sms paketleri ya da konuşma paketleri kullanabilir hale geldik. Bu da parça kontör ihtiyacını doğurdu. Parça kontör yükleme sistemi bu şekilde gelişti. Parça kontör ihtiyacı arttıkça parça kontör bayiliğine talep de arttı. Günümüzde herhangi bir parça kontör bayisinden müşteriler rahatlıkla kontör yükleyebiliyorlar.

Parça kontör bayiliği ise küçük esnafın yüzünü güldürdü. Ek gelir ihtiyacı olan büfeler, gıda işletmeleri, tekel bayileri, fatura ödeme merkezleri ve bunun gibi birçok küçük esnaf parça kontör bayiliği sayesinde büyük gelirler elde etmeyi başardı.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com