Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Avea bu konuda oldukça başarılı çalışmalarda bulunmuş GSM operatörlerinden birisi olarak sürekli olarak yeni ve ucuz kampanyalar düzenlemektedir. Her yöne konuş tarifeleri özellikle Avea’lılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Pek çok farklı paket tutarında her yöne konuş kampanyası bulunan Avea müşterilerinin çok daha uygun fiyatlarla konuşabilmesi için hazırlanmıştır. Bu kampanyalardan biriside 20 TL parça kontör yüklemesine karşılık 150 dakika her yöne konuşma ve 1 GB internet veriyor. Bu Avea faturasız hat kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen tarifelerden birisidir. Bu tarife oldukça iyi bir şekilde hazırlanmıştır. Siz 20 TL tutarını telefonunuza yüklediğinizde sistem bunu kaydetmektedir. Daha sonrasında bu pakete üye olduğunuzda 20 TL ücretini telefonunuzdan keserek bunun yerine 150 dakika ve 1 GB cep internet verilmektedir.

20 TL parça kontör yüklemenize karşılık alacağınız ‘Bağlan 150 paketi’ bir ay süresince geçerlidir. 30 gün dolduktan sonra süre bitmektedir. Dolayısı ile 30 gün sonra tekrar TL yüklemesi yapmanız gerekir. Kampanyaya üye olmak için BAGLAN150 yazıp 5555’e SMS atmanız gerekir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com