Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Öncelikle bu servisten yararlanmak için parça kontör servisini kullanmanız gereken bu tarifeye üye olmanız gerekmektedir. Tabi ki bu işlemden önce ya mevcut bir Turkcell hazır kartınız olmalıdır ya da ilgili Turkcell bayiliklerinden Turkcell hazır kartı almanız gerekmektedir. Daha sonrasında ev hanımlarına özel olarak hazırlanan bu tarifeden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Ev hanımları doyasıya konuşmayı hak ettiklerinden dolayı bu tarifeyi kullanmaları oldukça iyi olacaktır. Bu tarifenin en güzel yanı aylık 12 TL tutarında kontör yüklediklerinde tam olarak 120 dakika her yöne konuşma ve sınırsız Facebook kullanım hakkı kazanırlar. Kısacası oldukça iyi hazırlanmış tarifelerden birisidir diyebiliriz. Sınırsız Facebook kullanımı tüm ev hanımlarının sık sık ihtiyacı olacak bir hizmettir. Bu sebeple oldukça kullanışlı bir tarife olmaktadır.

Parça kontör ile görüşme yapan Turkcell’li ev hanımları için oldukça güzel bir tarifedir. Bu tarifeden yararlanmak için KATIL yazıp 2222’e kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Dilerseniz 0532 532 00 00 numarasını arayarak da bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com