Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Elime hiç ummadığım bir gün vadesi geçmiş eski bir ödenmemiş elektrik faturası geçti, panikledim tabii ve bunu acaba hangi kuruma yatıracağım, şimdi nasıl sıra bekleyip kuyruklarda boşa zaman harcayacağım diye düşünürken aklıma bir arkadaşımın önerdiği fatura ödeme merkezi geldi. Evime çok yakın olan bu merkeze giderek en azında ne yapılabilir bir sorayım dedim.

Daha kapıdan girer girmez çok ferah ve aydınlık bir ortam karşıladı beni, içeride görev yapan elamanların güler yüzünü ise anlatamam görmeniz lazım. Hiç sıra yoktu, işlerin tıkır, tıkır işlediği belliydi, gelen faturasını ödüyor ve hemen işi biterek ayrılıyordu. Beni davet eden bayanın gişesinin önüne gittim ve sorunumu anlattım.

Hiç üzülmeyin ben sizin tahsilatınızı şimdi yapacağım dedi ve gerçekten de 5 dakika bile sürmeyen bir zaman dilimi içinde günü geçmiş olan elektrik faturamın ödemesini yaptım. Bu benim başıma gelen en güzel olaylardan biridir, bundan sonra ben de herkese fatura ödeme merkezi aracılığı ile faturalarını ödemelerini tavsiye ediyorum.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com