Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günü gelen veya unutarak gününü geçirdiğiniz su, doğal gaz, elektrik, cep telefonu, SGK ve vergi ödemelerinizin tümünü ödemek için artık uzun kuyruklarda saatlerce beklemeye son. Kurduğumuz fatura ödeme merkezi ağı bu sorunlarınızı çözecek ve sizi hiç bekletmeden ödemelerinizi anında yapmanızı sağlayacaktır. Üst düzeyde emniyetli bir şekilde ve ödediğiniz bilgisini hemen alabileceğiniz bu hizmet tarafımızca verilmektedir.

Yaptığımız işlem tamamen yasalarla güvence altına alınmıştır ve kaliteli hizmet anlayışı bizim için olmazsa olmazdır. Fatura ödeme merkezi ağı olarak her birimimizde aynı güler yüzlü hizmeti alacağınızın garantisini veriyoruz. Hiç sıra beklemeyecek ve işleminizi en kısa sürede tamamlayıp günlük hayatınıza dönebileceksiniz, biz de boşa zaman kaybı yok.

Televizyon yayınını aldığınız kurumların faturalarını da tahsil ediyoruz. Uzun yılarlara dayanan deneyimlerimizle bu günlere gelebilmenin keyfi ve mutluluğu içindeyiz. Sizlerin gösterdiği ilgi ile daha uzun seneler sizinle olmak en büyük arzumuzdur. Dünyanın bütün gelişmiş ülkelerinde uygulanan bu hizmeti sizlerin ayağınıza kadar getirmek gurur verici bir olgudur.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com