Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Şehirlerde sıklıkla görmeye başladığımız ve faturaları kolaylıkla ödeyebileceğimiz merkezlerden birine bir gün yolum düştü, elimde gününü geçirmiş olduğum bir faturam vardı ve bana nasıl yardımcı olabileceklerini sordum. Oradaki personelin yaklaşımları inanılmaz sıcak ve iç açıcıydı, daha önce hiç böyle bir şey görmediğim için de çok şaşırdım tabii.

Hemen elimdeki faturamı aldılar ve işleme başladılar, daha ben arkamı dönmeden faturamın tahsil edildiğini ve her şeyin bittiğini söylediler, ne sıraya girmiştim ve ne de beklemiştim. Çocukların gösterdiği muhteşem yakınlık da işin bonus kısmıydı. Fatura tahsilatı bu kadar olabiliyormuş diyerek oradan çok memnun ayrıldım ve o günden sonra gününde veya günü geçmiş tüm faturalarımı aynı merkeze giderek ödemeye başladım.

Herkese önerim şu, yurdun her tarafında yaygın olan bu fatura tahsilatı merkezlerine en azından bir kez uğrasınlar ve dediklerimin nasıl da doğru olduğuna kendi gözleri ile tanıklık etsinler. Faturaları ödemeyi artık gözümde büyütmüyorum, gidiyorum benim çocuklara hem sohbet ediyorum hem de faturalarım ödeniyor, e daha ne olsun?

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com