Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Fatura ödemek için kuyruklara girmekten bıktığım bir anda kuzenim Hızır gibi imdadıma yetişti ve bu iş için açılmış olan fatura ödeme merkezlerinin olduğunu söyledi. Orada kuyruk beklemek gibi bir derdin de bulunmadığını ve uzman personellerin sıcak bir ilgi ile karşılayacağını da belirttikten sonra mutlaka bir denememi tavsiye etti.

Fatura başına çok az bir komisyonun alındığı bu fatura ödeme merkezleri gerçek anlamda insani muamelenin tek adresi bence, güler yüzlü elemanlar daha kapıdan sizi karşılayıp hemen faturalarınızı tahsil etmeye başlıyorlar. Hakikaten gördüğüm ilgi karşısında şaşırdım kaldım, hiç böyle bir yaklaşım beklemediğim için onlara teşekkür etme gereği duydum ve her zaman bundan sonra faturalarımı ödemek için oraya gideceğimi söyledim.

Bundan sonra fatura geldi nasıl ödeyeceğim diye düşünmeye sıkılmaya paydos, gezmeye bile giderken bir uğrayıp hem o güler yüzlü insanları görüp hem de faturalarımı en kısa zamanda ödemek için can atıyorum. Fatura ödeme hiç bu kadar kolay olmamıştı, bence herkes bu rahatlıktan yararlanmalı.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com