Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günümüzde cep telefonu kullanıcıları faturalı ve faturasız hat olarak ayrılmaktadır. Faturasız hat olan kullanıcılar, cep telefonu numaralarına belirli aralıkta kontör yüklemek zorundadırlar. Kontör miktarlarını kendileri belirlemekte , kullanıma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Müşterilerimize parça kontör merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Anınca güvenilir ve sistematik bir şekilde isteyeceğiniz kontör miktarları , belirtmiş olduğunuz numaraya veya numaralara yüklenebilmektedir. Önceliğimiz güven teşkil edecek şekilde çalışma prensibi oluşturmak olduğu için tüm müşterilerimize en üst seviyede hizmet kalitesi sunmayı amaç edindik.

Eylül Telekomünikasyon olarak hizmet ağımızı genişletmekte ve daima yenilikçi bir rol model belirlemekteyiz. Bunun için ağımızı parça kontör merkezi olarak genişletip , müşterilerimize anlık kontör yükleme işleminin gerçekleştirmekteyiz. Sizde bu kaliteli hizmetten faydalanmak ve yararlanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Parça kontör merkezi sayesinde kontörünüz tükendiği zaman , anında ve güvenilir bir biçimde istediğiniz tutar ve miktarda kontör yükleme işlemi gerçekleştirilmekte ve cep telefonunuza bildirim yapılmaktadır. Bunun için kontör yükleme işlemlerinizde bizi tercih edebilir ve kaliteli hizmet sunumundan yararlanabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com