Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Ülkemizde cep telefonu kullanımı yaygın bir hale gelmiş olup, internetin etkisi ile de iyice kullanılmaya başlamıştır. Cep telefonu kullanımı bazı ihtiyaçların da doğmasına neden olmuştur. Kontörlü bir cep telefonu kullanıcı , kontörü tükendiği zaman , istediği miktarda kontör alması gerekmektedir. Firmamız Eylül Telekomünikasyon bu konuda cep telefonu kullanıcılarının yardımına koşmaktadır. Kendine özgü çalışma prensibi ve daima ilerici bir görüş açısı ile müşterilerine ulaşan firma parça kontör merkezi olarak hizmet sunmakta ve cep telefonu kullanıcılarına çözümsel sonuçlar sunmaktadır.

Her geçen büyüne firmamız , müşterilerimizin doğrultusunda olduğu için, çalışma ilkelerimizin başında güven ve doğruluk gelmektedir. Parça kontör merkezi olarak anında güvenilir bir biçimde kontör yükleme işleminiz gerçekleştirilir. İstediğiniz miktarda kontör yüklenebilmektedir. Ayrıca almış olduğunuz kontör miktarını nakit olarak ödeyebildiğiniz gibi , kredi kartı ile de ödeme gerçekleştirebilmektesiniz.

Her türlü konuda destek sunan firmamız parça kontör merkezi olarak da hizmet ağını geliştirmekte ve müşteri odaklı hizmeti sizinle buluşturmaktadır. Bunun için bizi seçmeniz kaliteli bir sistem ile tanışmanıza neden olacaktır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com