Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Global dünya üzerindeki gelişmelerin hızı gün geçtikçe büyümekte ve her alanda gelişmeler yaşanmasına sebep olmaktadır. Bunun için Eylül Telekomünikasyon parça kontör merkezi olarak bu gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize bu kalite doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Hizmet önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakla beraber , parça kontör konusunda tüm ayrıntıları ile müşterilerimize istedikleri işlemi anında ve güvenilir bir biçimde sunabilmekten oluşmaktadır. Daima ilerici ve yenilikçi bir akım izleyen firmamız siz müşterilerimizin tüm isteklerine cevap verebilecek bir potansiyele sahiptir.

Parça kontör merkezi olarak istediğiniz miktarda kontör satın alabilir ve belirmiş olduğunuz cep telefon numarasına yüklenebilmektedir. Bu işlem anında gerçekleşmekte olup, ilgili kontör numaranıza hemen yüklenmektedir. Tüm operatörler ile anlaşmamız olup, gerekli yasal izinlerin hepsi alınmıştır.

Eylül Telekomünikasyon olarak kalitemiz müşteri odaklı olup, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Bunun için güler yüzlü çalışma ekibimiz size kurumsal çözüm önerileri sunacak ve parça kontör merkezi olarak istediğiniz işlemi anında sonuçlandırabilecektir. Bunu için bizi tercih etmeniz bu kalite farkını yaşamanıza neden olacaktır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com