Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Gelişmekte olan ülkemizde teknoloji sayesinde iletişim ağında hızlı bir büyüme yaşanmaktadır. Bu hızlı büyüme sayesinde insanlar birbirleri ile daha fazla iletişim sağlayabilmektedirler. Bu iletişim de günümüzde cep telefonları ile yapılmaktadır. Cep telefonları için parça kontör yüklemesi yapan firmamız , müşterilerimize en hızlı ve güvenilir bir biçimde işlem yapmaktadır. Parça kontör merkezi olarak istenilen miktar anınca belirtilen cep telefonu numarasına gönderilmektedir. Sizde bu hizmetten yararlanabilir ve kullanabilirsiniz.

Eylül Telekomünikasyon olarak müşterilerimizin cep telefon numaralarına istenilen miktarda kontör gönderme işlemini en üst seviyede ve tecrübeli çalışanlarımız ile birlikte yapmaktayız. Çalışma ilkelerimiz ahlaki değerlere ve müşteri memnuniyeti odaklı olmakta olup, bu doğrultuda hizmet vermektedir. Parça kontör merkezi olarak yüklenen kontörler kısa bir sürece cep telefon numaranıza iletilmektedir. Ödemeyi ister nakit olarak isterseniz isteğinize bağlı kredi kartı ile de yapabilirsiniz.

Parça kontör merkezi olarak firmamız size kaliteden ödün vermeden , tüm operatörlere hizmet vermektedir. Bundan dolayı operatörünüz ne olursa olsun ilgili miktarda parça kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com