Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

fatura ödeme merkezi

Günümüzde insanlar faturalarını ödemekte zorluk yaşamaktadırlar. Ödeme noktalarındaki sıradan dolayı zaman kaybı yaşanmaktadır. Ancak Eylül Telekomünikasyon olarak faturalarınızı zamanında ve anında hızlı ödeme işlemi yapmaktayız. Sıra beklemeden hızlı bir biçimde fatura ödemeniz gerçekleştirilir. Bunun için bizi tercih etmeniz ve bu farkı görmeniz gerekir. Fatura ödeme merkezi olarak bizi seçen müşterilerimize üst seviyede hizmet vermekte ve faturalarını ödemekteyiz.

Fatura ödeme merkezi olarak hizmet vererek , siz müşterilerimizin her türlü faturalarını anında ödeyebilmekteyiz. Kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlar ve alt yapımız teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri barındırmaktadır. Tüm bu imkanlar ile size kaliteden ödün vermeden hizmet etmeyi bir görev olarak belirledik.

Eylül Telekomünikasyon olarak fatura ödeme merkezi içerisinde profesyonel çalışma kadromuz ile faturalarınız anında ödenir ve sonuca ulaştırılır. Ayrıca geçmiş dönem faturalarınız da görüntülenir ve size bilgi verilir. Eğer ödemek isterseniz bu faturalarınız da tahsil edilir. Tüm bu kaliteli hizmetten yararlanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Ödemeleriniz anında gerçekleşir ve ödeme makbuzunuz size ibraz edilir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com