Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Gelişen dünya üzerindeki hızlı değişmelere ayak uyduran ve iletişim çağının getirdiği yenilikleri yakından takip edip bünyesinde uyarlayan ve müşterilerine fatura ödeme merkezi olarak hizmet sunan Eylül Telekomünikasyon gün geçtikçe artan müşteri kitlesi ile başarıyı yakalamaya devam etmektedir. Firmamızın bilgi alt yapısı sağlam olup, profesyonel çalışma kadromuz mevcuttur. Her türlü fatura ödemeleriniz hızlı ve güvenilir bir biçimde tahsil edilir ve tahsil edildiğine dair size makbuz verilir.

Fatura ödeme merkezi olarak elektrik, su , doğalgaz ve benzeri türdeki faturalarınızı sıra beklemeden hızlı bir biçimde ödeyebilirsiniz. Hatta geçmiş dönem borçlarınızı da ödeyebilmektesiniz. Tüm bu konularda ilgili çalışanlarımız size destek olacaktır.

Firmamız gün geçtikçe daha büyümekte ve hedeflediği yere ulaşmaktadır. Çalışma vizyonumuzun içerisinde kurumsal çözüm önerileri ve müşteri odaklı hizmet yatmaktadır. Bunun için yapılan işler büyük bir titizlikte ve kalite de yapılmaktadır. Fatura ödeme merkezi sayesinde anında ve güvenilir bir hizmet almak sizi memnun edecektir. Faturalarınızı güvenli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızdan yapabilir ve farkı görebilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com