Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Her türlü faturalarınızı güvenli bir şekilde ve en hızlı şekilde ödeyebileceğiniz yerler olan fatura ödeme merkezlerini artık her yerde bulmak mümkün. Eylül Telekomünikasyon faturalarınızı kolaylıkla tahsil edebileceğiniz bir fatura ödeme merkezidir. Fatura ödenen kurumların mesai saatlerinden daha fazla mesai ile hizmet veren, fatura merkezimizde akşam saatlerine kadar fatura ödemesi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede işlemleriniz en hızlı bir biçimde size sunulmaktadır. Fatura ödeme merkezi olarak görev yapan firmamız siz müşterilerimize öncelikli hizmet vermekten ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaktan mutluluk duymaktadır.

Sizde faturalarınızı sıra beklemeden ve zaman kaybı yaşamadan , ödeyebilir ve çalışanlarımızın tecrübesinden yararlanabilirsiniz. Yasal olarak tüm izinler alınmış olup, gerekli kurumlar ile anlaşma yapılmıştır. Bu sayede güvenilir bir şekilde ilgili faturalarınızı fatura ödeme merkezi içerisinde ödeyebilirsiniz.

Firmamız Eylül Telekomünikasyon size fatura ödeme seçenekleri ile hizmet vermesinin yanında, farklı faturalarınız konusunda da yardımcı olmaktadır. Bunun için ilgili çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Fatura ödeme merkezi olarak her türlü faturalarınız tahsil edilerek size kaliteli hizmet en üst seviyede sunulmaktadır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com