Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Faturalarınızı uzun banka kuyruklarında bekleyerek mi ödüyorsunuz. Ger banka fatura tahsili yapmadığı için bank a banka gezmek zorunda mı kalıyorsunuz. Eylül Telekomünikasyon fatura ödeme merkezi olarak sizi bu dertten kurtarmaktadır. Hızlı güvenilir ve kaliteli hizmeti sayesinde tüm faturalarınız anında tahsil edilir ve size bilgi verilir. Müşteri odaklı hizmetimizin yanında güler yüzlü çalışan kadromuz ile de kalitemizi ön plana çıkarmaktayız.

Teknolojik alt yapıyı kuran ve en iyi bir şekilde hizmet vermeyi misyon olarak belirtmiş olan firmamız size fatura ödemelerinizde yardımcı olmakta ve geciken ve ödenmemiş faturalarınızın da tahsilini gerçekleştirmektedir. Fatura ödeme merkezi olarak , gelen müşterilerimizin sıra beklemeden en hızlı bir biçimde hizmet almasını sağlamaktayız. Bunun çalışan kadromuz periyodik aralıkta iş eğitimi almakta ve kendilerini geliştirmektedirler.

Eylül Telekomünikasyon olarak çalışma prensiplerimiz arasında müşterilerimizin memnuniyeti birinci sırada yer almaktadır. Bunun için fatura ödeme merkezi olarak , üst seviyede kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Yapılan her işlem büyük bir titizlikle ve önemle yapılmaktadır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com