Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Eylül Telekomünikasyon toptan kontör bayiliği olarak hizmet verirken toptan veya parkende olarak kontör temin edebileceğiniz bir kurumdur. Firmamız siz müşterilerimize kontörleri toptan almanıza olanak sunmaktadır. Bu doğrultuda çalışmalarımız siz müşterilerimizi için olup gereken bilgi ve tecrübeye dayalı bir çalışma prensibimiz mevcuttur.

Toptan kontör bayiliği alanında hizmet gösteren firmamız , kaliteli hizmeti en üst seviyede ve profesyonel çalışma ekibimiz ile sunmaktayız. Bu sayede müşteri odaklı hizmet anlayışı ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kontör ile ilgili her türlü sorunlarınız karşısına kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Sorunlara karşı yaklaşımımız , kurumsal çözüm önerileri ile sonuçlanmaktadır.

Firmamız istediğiniz kadar toptan kontör almanıza imkan vermektedir. Her türlü destek siz müşterilerimize sunulmakta ve gereken alt yapı desteği sunulmaktadır. Toptan kontör bayiliği ile alınan kontörler siz müşterilerimize kaliteli bir biçimde ulaştırılmakta ve sunulmaktadır. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar , teknolojik alt yapı sayesinde hızlı bir yükselişe geçmektedir. Sizde bizi tercih edebilir ve bu farkı yaşayabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com