Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme
Telefonunuza bir den çok fazla kontör yüklerseniz sizlere tanınan süre bitince bütün kontörlerinizde süre ile birlikte uçar gider. Bunlara maruz kalmamak için paranızı havalara saçmamanız için ve en önemlisi de sizler için Parça kontör sistemini hazırladık ve sizlerin hizmetinize sunduk. Özellikle öğrenciler ev hanımları tasarrufu sevenler için çok cazip olan bu sistem sayesinde konuşmalarınız keyifli kafanız rahat olacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, eğer elinizin altında internetiniz varsa istediğiniz anda istediğiniz miktarda kontör alabilirsiniz. Dilerseniz peşin, dilerseniz kredi kartına taksitle de kontör yükleyebilirsiniz.
Telefonunuza Parça kontör yüklerseniz hesabınızı bilir ay sonunda gelecek olan faturanın şokuna girmezsiniz. Faturalı hatların tam aksine oldukça akıllıca olan bu sistem sayesinde ay sonunda şok olmaktan kurtulacaksınız ve hesabınız kadar konuşacaksınız. Hattınız ne olursa olsun, hesabınızı ve konuşma sürenizi ona göre tamamlarsınız. İsterseniz mesaj hakkı veya internet hakkı da alarak her şeyi kendi kontrolünüze alabilirsiniz. Dilediğiniz miktarda kontör yüklemek artık çok kolay. Sadece bir tık ötenizde.  Öğrenciler, cebinizdeki veya babanızın size ayırdığı kredi kartıyla istediğiniz kadar kontör alma şansını artık çok kolay bir şekilde bulabilmektesiniz. 
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com