Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Faturalarımızı ödemek için banka kuyruklarında sıra beklemek zorunda kalabiliyoruz. Bu da bize zaman kaybı yaşatmakta ve iş planımıza olumsuz etki etmektedir. Bunun için Eylül Telekomünikasyon olarak yetkili ödeme noktası olduğumuz için sizin faturalarınızı yasal zorunluluklar çerçevesinde ödemesini gerçekleştirmekteyiz. Sizde size sunulan bu avantajları tercih edebilirsiniz. Her türlü faturalarınız güvenilir bir şekilde ödenir ve size ödendiğine dair ilgili makbuz verilir. Bunun için bu güven açısından bizi tercih etmeniz kaliteli bir hizmet almanızı da sağlayacaktır.

Yetkili ödeme noktası olarak siz müşterilerimizin her türlü faturalarını en güvenilir ve güler yüzlü profesyonel çalışma ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca yetkili ödeme noktası olduğumuz için tüm yasal izinler alınmış ve kanuni olarak da tüm çalışmalar yapılmıştır. Bundan dolayı faturalarınızı güvenli bir şekilde tahsilini gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalarınızı ödediğiniz gibi geçmişte ödemediğiniz başka faturalarınız da var ise , bu faturalarınızı da ödeyebilirsiniz. Yetkili ödeme noktası olduğumuz için kaliteli hizmet alabilir ve size sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Bunun için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com