Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günümüzde faturalarınızı ödemek için belirli ödeme noktalarına ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca bu ödeme noktalarında uzun kuyruklar da oluşabilmektedir. Bunun için Eylül Telekomünikasyon firması olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına size sıra bekletmeden faturalarınızı güvenilir bir biçimde ödeme işlemini yapabilmektesiniz. Ayrıca yetkili ödeme noktası olduğumuz için her türlü faturanızı en kısa zamanda ve profesyonel çalışma ekibimiz ile ödeme yapabilirsiniz. Siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için teknik alt yapımızı en iyi bir şekilde tasarlamış bulunuyoruz.

Faturalarınızı ödeyebildiğiniz gibi geçmiş zamana dayalı yani geçmiş döneme ait faturalarınızı ödeme imkanını da sahip olabilmektesiniz. Aynı zaman da bu faturalarınızı güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bunun için bizi tercih edebilir ve bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yetkili ödeme noktası olarak fatura ödemenizi en kısa zamanda gerçekleştirilmektedir.

Yetkili ödeme noktası olduğumuz için faturalarınızı buradan ödeyebilirsiniz. Ayrıca güven sorunu yaşamadan faturalarınız online olarak tahsil edilir. Geçmiş dönemde ödenmemiş faturalarınızda itina ile tahsil edilir. Faturalarınız tahsil edildiğine dair siz makbuz verilir. Bu makbuzlarda ödendiğine dair bilgi alabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com