Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Yeni yaşam biçimlerimiz sonucu artık hepimize elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet gibi pek çok hizmetin faturası geliyor. Bu faturaların hepsini kendi kurumlarında ödemek için insana bir gün bile yeterli gelmeyebilir. Birbirinden uzak merkezlerdeki kurumların gişesine fatura bedellerini yatırmak bu nedenle bazen birkaç günümüzü bile alabilir. Herkesin çalıştığı ve zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde insanlar böyle bir zaman bulamazlar. Fatura ödeme merkezi işte insanların bu sıkıntısını en iyi şekilde çözüyor.

Tüm faturalarınızı aynı gün içinde merkezimizden güvenle ödeyebilirsiniz. Elektrik, su, gaz, telefon, cep telefonu gibi faturalarınız için ayrı ayrı sıraya girmeden ve uzun kuyruklarda beklemeden rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Merkezimizin rahat ve konforlu ortamında siz oturup dinlenirken faturalarınız ödenmiş oluyor. Fatura ödeme hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Merkezimizde uzun kuyruklarda beklemiyorsunuz. Yeterli sayıdaki deneyimli personelimiz ve hızlı çalışan bilgisayarlarımızla en kısa sürede faturalarınızı ödeyebiliyorsunuz. Böylece zamanınız size kalıyor. Yeni yaşam biçimlerinin doğurduğu bu ihtiyacı en kaliteli şekilde merkezimiz karşılamış oluyor.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com