Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Fatura ödeme günleri artık kâbus olmaktan çıktı. Elimizde bir dizi faturalarla o vezneden bu vezneye koşturma dönemleri bitti. Şimdi işlek caddelerde hatta mahallemizde faturalarımızı güvenle ödeyebileceğimiz merkezler açılmaya başlandı. Şehrimizin en işlek caddesinde başak bir iş için geçerken bile faturalamızı yatırabiliriz ve bunun için ayrı bir zaman ayırmamız gerekmez. Bunun yanında artık mahallemizin bakkalı da fatura tahsilatı yapabiliyor. Böylece hem kendisine ek bir gelir elde ediyor hem de mahalleliye bu alanda da hizmet vermiş oluyor.

Mevcut bir iş yerine ek gelir elde etmek isteyen kişiler fatura tahsilat işi de yapabilirler. Bunun için fazla bir yatırım yapmanız da gerekmiyor. Bir fatura ödeme programı ve bir bilgisayarla bu işe hemen başlayabilirsiniz. Bölgemizde faaliyet gösteren fatura tahsilat merkezimiz hızlı, kaliteli ve güvenli bir hizmet veriyor.

Fatura tahsilatı yapabilmemiz için bütün yasal şartları yerine getirmiş bulunuyoruz. Faturalarınızı bize getirdiğinizde siz rahat bir şekilde birkaç dakika dinleneceksiniz, biz de tüm faturalarınızın tahsilatını kısa sürede yapacağız.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com