Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Fatura ödeme merkezleri tüm illerde ve ilçelerde giderek daha çok yayılıyor. Büyük bir ihtiyaç haline gelen bu merkezlere genellikle merkezi yerlerde olduğu için özel bir zaman ayırmadan fatura ödemesi yapılabiliyor. Fatura ödeme merkezleri de bayilik sistemiyle ağlarını genişletiyor ve daha çok insana hizmet veriyor. Fatura ödeme bayiliği elektrik, su, telefon, doğalgaz gibi fatura ödemeleri aldığı gibi başka yan işlerle de gelirlerini artırabiliyor.

Call shop dediğimiz ucuz telefon görüştürme sistemleri, kontör satışı, adsl veya sabit hat başvurusu, gsm operatörlerine numara taşıma, otobüs-uçak bilet satışı gibi işlemleri de yaparak daha geniş bir alanda hizmet vermektedir. Bu şekilde kendi gelirlerini de arttırmış olmaktadır. Fatura ödeme bayileri aldıkları programla müşterilerin borçlarını online olarak sorgulayabilmekte ve borçları online olarak ödemektedir.

Bayiler fatura miktarına göre bir komisyon almakta ve bu hizmeti son derece küçük meblağlarla vermektedir. Ancak iş çeşitliliği ve ödenecek faturaların çokluğu ile iyi bir gelir de elde edilmektedir. Yeni iş kuracaklar güvenli bir firmadan bayilik alarak iyi bir işe sahip olabilirler.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com