Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Telefonlarımızı aktif halde kullanabilmemiz için belirli ödemeler ile kredi yüklememiz gerekmektedir. Toptan parça kontör sistemleri farklı farklı şekilde bulunmakta. Dilerseniz parça kontör bayilerinden parça kontör yüklemenizi yapabileceğiniz gibi dilerseniz de online olarak internetteki birçok sistemden bu işleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olmakta. Parça kontör son zamanlarda oldukça popüler.

Peki Parçakontör nedir? Parça kontör faturalı hat sahibi olmayan insanların ihtiyaçları doğrultusunda 10 TL, 20 TL gibi ihtiyaçları doğrultusunda parça parça yüklenen kontörlerdir. Kontör ve kontör kartlarının yerini geçtiğimiz yıllardan itibaren TL yükleme alsa da hala popüler olarak halk dilinde kontör kelimesi kullanılmakta.

Çeşitli telefon bayilerinden yapabileceğiniz bu yüklemeler gsm operatörünüze göre sizin hattınıza yüklemeyi gerçekleştireceklerdir. Tabii çoğu zaman bu yüklemelerin belirli bir alt sınırı olmakta. Tıpkı kuruyemiş alırken şu kadarlık çekirdek istiyorum demeye benziyor aslında. Şu kadarlık kontör istiyorum gibi. Sadece kendi hattınız için değil diler iseniz başka bir insanın numarasını verip de ona parça kontör attırabilmeniz mümkün olmakta.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com