Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

GSM şirketlerinin sunduğu avantajlar TL YÜKLEME BAYİLİĞİ talebini artırmaktadır. Her gün biraz daha artan satış kendi işini kurmak isteyenler yahut ek iş açmak isteyenler için gelir kaynağının ta kendisidir. Bu işi yapmak isteyenler bağlantılarını çok hızlı bir şekilde kurabilme ve işlerine hızlı bir şekilde başlayabilme imkanına sahiptir. Üstelik bu iş için firmayı özel olarak ziyaret etmenize gerek yoktur internet üzerinden irtibata geçerek ilgili formaları doldurmanız yeterlidir. En büyük tavsiyemiz işe başlamadan çalışacağınız firma hakkında detaylı bilgi edinmenizdir.

Kurulum ücreti gibi ek ücretler ödemezsiniz. Küçük girişimlerle büyük karlar elde edebilirsiniz. Bu iş size ve çevrenize olumlu etkide bulunacaktır. Alışverişin odağında olan bir işletmeniz varsa bunu bayiliği alarak da destekleyebilirsiniz. Belirttiğimiz gibi bu işi yeni bir kuruluşla gerçekleştirebilirsiniz, ek iş olarak da açabilirsiniz. Anlaştığınız operatör sayısı ne kadar çoksa geliriniz de bu o kadar çok olacaktır.Bazı büyük firmalar ülkemizin her yerine bayilik verip Toptan Parça Kontör satışı yaptırmaktadır. Bu firmanın inisiyatifindeki bir durumdur.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com