Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonları iletişimde en büyük yeri almış durumda. Artık insanlar sabit telefonla iletişim kurmuyor, bunun yerine sürekli yanlarında bulunabilen ve diledikleri anda diledikleri kişiyle görüşme imkânı olan cep telefonlarını tercih ediyor. Ancak kontörlü hat kullananların iletişimlerinde kesinti yaşamamaları için kontör miktarlarını sürekli takip etmeleri gerekiyor. Ayrıca kontörlü hat sahipleri çoğu zaman bütçelerine göre parça kontör de kullanmak istiyor. Bu ihtiyacı da parça kontör merkezi olarak faaliyet gösteren iş yerleri karşılıyor.

Bu ihtiyacın giderek artmasından dolayı da artık her yerde parça kontör merkezleri açılıyor. Ama parça kontör satışlarını daha çok mevcut bir işi olup ek gelir elde etmek isteyenler yapıyor. Özellikle fatura ödeme merkezlerinde, işlek caddelerdeki büfelerde, marketlerde parça kontör yüklemesi yapılıyor.

Parça kontör satışı yapan iş yerimizde en güvenli şekilde dilediğiniz miktarda yükleme yaptırabilirsiniz. Online olarak yaptığımız yükleme işlemi ile birkaç dakika içinde parça kontörleriniz telefonunuza yüklenmiş oluyor. Bunun için bize telefon numaranızı ve almak istediğiniz kontör miktarını belirtmeniz yeterlidir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com