Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Parça kontör bütçemize yardımcı bizi zor duruma sokmayan bir sistem. Kendi ihtiyacımız ve kendi istediğimiz doğrultusunda dilediğimiz kadar miktarını ayarlayabileceğimiz bu sistem özellikle gençlerin ilgisini çekmekte. Genellikle gençler tarafından popüler olarak kullanılan bu sistem gençlerin bütçesine uyum sağlamakta. Parça kontör çeşitli yollarla gerçekleştirilebilmekte.

Örneğin; parça kontör yükleme işleminizi Parça kontör merkezlerinde yada fatura ödeme bayilerinden yapabileceğiniz gibi online olarak internetten de yapabilirsiniz. Parça kontörlerin gelişmesi ile kart kontörler popülerliğini yitirmiştir. Artık kullanılmamaktadır. Eskiden belirli miktarlarda kontör yükleniyordu ve bu fiyatlar sabitti. Fakat bu herkesin bütçesine uygun olmayabiliyordu. Bu nedenle popüler olarak da kullanılan parça kontörler birçok kişinin işine yaramakta.

Toptan kontör alabileceğiniz ya da parça kontör alabileceğiniz internet siteleri ya da kontör yükleme bayileri işinizi görmenizde sizlere yardımcı olabilirler. Parça kontör yüklemesi elden olarak pos makinesi aracılığı ile yapılmaktadır. Dilerseniz telefon görüşmelerinizde dilerseniz attığınız smsler ile tüketebileceğiniz kontörlerinizi program indirerek ya da müzik indirerek tüketebilmeniz mümkündür.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com