Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonları artık hayatımızın bir parçası olmuştur. Sürekli yanımızda taşıyabileceğimiz cep telefonları ile iletişim çok daha özgürleşmekte ve rahatlamaktadır. Ancak faturalı hat kullananlar bu rahatlıkla bazen öyle çok konuşuyorlar ki, ay sonunda beklemedikleri kadar yüksek faturalarla karşılaşabiliyorlar. Bu nedenle özellikle kontrollü telefon kullanmak isteyenler kontörlü hat kullanıyorlar. Ancak gsm firmaları belli sürelerde belli limitli kontör yüklemesi yapıyor. Her zaman bu limitli kontör yüklemesi yapamayanlar içi de parça kontör sistemi uygulamıyor.

Parça kontör yükleyerek bütçenize göre konuşabilirsiniz. Ayrıca artık parça kontör bulmakta da sorun yaşanmıyor. Oturduğunuz şehrin her yerinde parça kontör yüklemesi yapan iş yerlerini bulabilirsiniz. Özellikle TL YÜKLEME merkezlerinde, işlek caddelerdeki büfelerde, mahalledeki bakkalda, kısaca iş yeri uygun olan her yerde parça kontör yüklemesi yaptırabilirsiniz.

Bunun için telefon numaranızı veriyor ve ne kadarlık kontör yükleyeceğinizi belirtiyorsunuz. Birkaç dakika içinde kontörleriniz telefonunuza yüklenmiş oluyor. Böylece iş yerleri kendilerine ek bir gelir elde ediyorlar ama insanlar için de önemli bir hizmet vermiş oluyorlar.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com