Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Fatura ödemek eskiden zahmetli bir iş olmakla birlikte büyük zaman alan bir işti. Saatlerce sıra beklememiz gereken meşakkatli bir olay idi. Artık eskisi gibi saatlerce sıra bekleyip zamanımızı harcamamıza gerek kalmadan kısa yoldan hızlı ve pratik bir şekilde ödeme yapmamız mümkün. Online TL Yükleme sistemleri ile internet aracılığı ile fatura ödemelerimizi yapmamız mümkün olabilmektedir.

Online fatura ödeme işlemi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Online parça kontör yükleme işleminizi de internette gerçekleştirebilmeniz mümkün. Bu online sistemler sayesinde diler iseniz evde otururken diler iseniz tatilde güneşlenirken diler iseniz ise işte ofisteyken fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Aynı zamanda parça kontör yüklemelerinizi elden de yapabilmeniz mümkündür. Çeşitli noktalarda işletmeler bu işlemi gerçekleştirmekte ve ihtiyacınız doğrultusunda isteğinize bağlı olarak sizlere parça kontör yüklemesi yapmaktadır. Aynı şekilde online şekilde değil de elden olarak ta faturalarınızı çeşitli fatura tahsil merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hem de sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden. Bazı yerlerde cüzi miktarda hizmet ücreti kesilse de ücretsiz olanlarını da bulmak mümkün.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com