Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Kontör yüklemek artık çok kolay, adım başı rastladığımız kontör yükleme bayileri sayesinde istediğimiz oranlarda kontör yükleyip konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebiliriz. Cep telefonsuz insan neredeyse yok gibidir bu da değişik sektörlerin oluşmasına neden olmuştur, bunların içinde en önemlileri de PARÇAKONTÖR yüklemesi yapan bayiliklerin çoğalmasıdır. GSM operatörünün hangisi olduğu hiç fark etmemekte ve her kes istediği kontör miktarını belirleyip yüklemelerini hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Bayiler, sık, sık kampanyalar düzenlemekte ve kontör alımlarının uygun fiyatlara gelmesine yardımcı olmaktadırlar.

Eğer isterseniz parça kontörlerinizi toptan da alabilir veya aldığınız kontörleri rahatlıkla satabilirsiniz. Toptan alınan her ürün gibi toptan kontör fiyatları da tabii ki piyasanın altında olmakta ve rahatlıkla satın alınabilmektedir. TOPTAN PARÇA KONTÖR fiyatları da bayilere göre değişkenlik göstermekte ve önemli olan kampanyaları takip ederek en ucuz şekilde kontör sahibi olmaktadır. Burada hızlı yükleme ve uygun fiyat önem taşımaktadır, hemen her yerde gözümüze çarpan toptan kontör yükleme bayilerinin geniş bir iş alanına sahip olduklarını da unutmamak lazımdır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com