Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Bugün hayatımızın pek çok alanında kullandığımız cep telefonları hepimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. GSM operatörleri de gelişen ve dönüşen cep telefonları için çeşitli çalışma ve kampanyalar yapmaktadır. Sunulan uygun tarifelerle cep telefonları daha cazip hale gelmekte ve insanlar telefon kullanmaya yönlenmektedir. Operatörleri Faturalı ve Faturasız olarak ayrılmaktadır. Faturasız hatlarda 2011 yılına kadar kontör adını verilen kullanım kartı 2011’den sonra yerini TL Yükleme’ye devretmiştir. Lakin bu isim değişikliğine bugün alışamayan kişiler bunu Parcakontor yükleme olarak talep etmektedirler.

Parça kontör yükleme işlemi Parcakontor Bayiliği vasıtası ile kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. 24 saat hizmet vermektedir. Küçük ve büyük paralar karşılığı satın alınabilmektedir. Bağlı olduğunuz GSM operatörünün belirlediği fiyatlar ile kontörlerinizi saniyeler içinde yükleyebilirsiniz. Bugün insanların temel ihtiyacı teknolojidir. Telefonlar bu konuda büyük hizmet sunmaktadır. GSM operatörleri iletişim ihtiyacına gözlerini kapatmamakta ve gerek işçi-işveren gerekse müşteri ihtiyaçlarını avantajlı tarifeleri ile desteklenmektedir. Öncelerde belli bir ücretin altında talep edemeyeceğimiz kontör kartları bugün parça kontörle çok ucuza ve ihtiyaca göre alınabilmektedi..?

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com