Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Telefon kullanım ücretlerinin tahsilatı için kurulmuş ofislere Fatura Ödeme Merkezi denir. Yaşadığınız bölgenin muhtelif yerlerinde sıklıkla karşılaştığınız bu merkezlerde fatura ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Fatura kesim tarihinden itibaren faturanızla birlikte ilgili birimi ziyaret ederek faturanızı yatırabiliyorsunuz. Sıra bekleme derdi olmadan yapacağınız ödeme işlemi sonrasında görevli kişiden ödendi belgesi talep edebiliyorsunuz.

Faturalarınıza zaman ayıramayacak kadar yoğun bir işte çalışıyorsanız, fatura yatırmak sizin için bir kabussa Online Parça Kontör hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartınızla gerçekleştirebileceğiniz bu işlem tam size göre. Ödemenizi kredi kartıyla yaptığınızda yatırdığınız miktar ilgili kuruluşa iletilir. İlgili kuruluş işleminizi saniyeler içinde onaylar. Faturanızın güvenli bir şekilde yatmış olduğunu kullanmış olduğunuz GSM numarasına gelen mail ile teyit edebilirsiniz.

İletişimin her geçen gün biraz daha gelişesi GSM şirketlerinin de bu konularda çeşitli çalışmalar yapmasını gerektirmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için ellerinden gelen her türlü kampanyayı sunana operatörler kontör satımında online kontör avantıjını sunarak müşterilerinin bütçelerine göre alışveriş yapmalarını sağlamıştır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com