Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonları ile konuşmak, artık hayatımızın bir parçası, hatta vazgeçilmezimiz olmuş durumda. Hemen hepimizin bir veya birkaç tane telefonunun olduğu gerçek, günümüzün getirisi olan bu kolaylıklardan gerektiği gibi yararlanmak ve konuşmalarımızı ucuz fiyatlar eşliğinde yapabilmek için PARCAKONTÖR MERKEZİ adı altında hizmet veren bayiliklerden paramız oranında kontör satın alarak, hızlı bir şekilde cep telefonlarımız a yükleyebilir ve konuşmalarımızı sürdürebiliriz. Piyasanın çok altında olan fiyatlarla satılan parça kontörler, hayatımızı kolaylaştıracak unsurların başında gelmektedir.

Eğer dilerseniz, cep telefonu operatörünüzün ne olduğuna bakmaksızın, Türk lirası yükleyerek de konuşma yapabileceğinizi biliyor musunuz? TL YÜKLEME BAYİLİĞİ olarak yaşadığımız yerlerin merkezlerinde bulunan bayilikler aracılığı ile paranızın miktarı ölçüsünde TL yüklemesi yaparak cep telefonlarınız ile görüşmeler, paylaşımlar, internet dolaşımları yapabilmeniz mümkündür. Eğer siz de TL yükleme bayisi olup hizmet vermek isterseniz, yapacağınız baş vuru kısa sürede değerlendirmeye alınıp cevaplandırılacaktır. Bu işlem için sadece gerekli formları doldurmanız ve kısa bir süre beklemeniz yeterli olacaktır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com