Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Fatura ödemeleri vatandaşlar için her zaman sıkıntılı bir durum olmuştur. Elektrik, su, gaz, telefon gibi farklı alanlardaki faturaların kurumların gişelerinden ödenmesi geniş bir zaman ve emek gerektirir. Özellikle çalışanların bu zamanı bulması pek de mümkün değildir. Bankalar ise özellikle günü geçmiş faturaları almamakta ve mutlaka kurumların kendi veznelerine ödeme yapılmaktadır. Ama online parça kontör merkezi ile bu sorun artık ortadan kalkmıştır.

Merkezimizde tüm faturalarınız günü geçen faturalarınız da dahil online olarak güvenle tahsil edilmektedir. Online ortamda gerçekleşen PARÇA KONTÖR MERKEZİ ile ödemeleriniz anında ilgili kuruma aktarılmakta ve hiçbir gecikme ve sorun yaşanmamaktadır. Tabi bu tahsilat banka anlaşmalı kurumların faturaları için geçerlidir. Merkezimiz tamamen yasal olarak çalışmakta ve tüm çalışma belgeleri bulunmaktadır.

Artık fatura ödemelerini siz de dert etmeyin. Tüm faturalarınızı alıp merkezimize gelin. Siz dinlenip çayınızı içerken biz faturalarınızın tahsilatını kısa sürede yapmaktayız. Deneyimli personelimiz ve hızlı çalışan bilgisayarlarımızla hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz. Çağımızın bu en önemli ihtiyacını en modern şekilde karşılamaktayız..

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com