Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Kontör yüklemek emin olun hiç bu kadar kolay olmamıştı, PARÇA KONTÖR MERKEZİ olarak ç.alışan ve istendiğinde dilediğiniz kadar kontör yüklemesi yapabileceğiniz bu merkezler, hayatı kolaylaştırmakta ve paramız ölçüsünde kontör alma imkanı sunmaktadır. Bağlı olunan operatör ne olursa olsun, en çabuk ve en kolay bir şekilde bizleri kontör sahibi yapan bu merkezlerin aralarındaki tatlı rekabet, bizlere olumlu olarak yansımakta ve satın aldığımız kontörlerin fiyatları bu yüzden aşağı çekilebilmektedir. Bulunduğumuz şehirlerin en merkezi yerinde bulunan bu kuruluşlar, hemen biten kontörlerimizi takviye ederek kolaylık sunmaktadır.

Parça kontör yanında TL yükleme bayilikleri de açılmış olup, telefonunuza yüklemek istediğiniz liraları derhal aktarmak için hizmet vermeye başlamışlardır. TL YÜKLEME BAYİLİĞİ olarak çalışan merkezlerden siz de yararlanmak istiyor ve liralarınızı değerlendirmeyi amaçlıyorsanız, hemen yükleme yapmanızda yarar vardır. Ama eğer bu iş kolu sizin için cazip ise ve siz de bir bayilik sahibi olmayı planlıyorsanız, iletişime geçerek form doldurmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcileri sizlere gereken desteği sağlayacaktır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com