Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günümüzde telefon ile haberleşme ihtiyacı oldukça elzem bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyacı karşılamak için bize lazım olan telefon hatlarımız için kontör yüklemesi yapmak şarttır. Telefon operatörlerinin de süreç olarak belirli bir zaman içerisinde yükleme yapmayı zorunlu kılması bu ihtiyacımızı daha da artırıyor. Bu amaçla kontör yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz ancak bazen de bize fazla gelen bu kontörler yerine ihtiyacımız kadar kontör almayı tercih edip parça kontör yükleyebiliyoruz. Bu tarz kontör yükleme alternatifleri sayesinde cebimizden de ihtiyacımız olmayan kontör fazlasını alarak ekstra bir para çıkmış olmuyor.

Arzu edenlere parça kontör yükleme işlemini sağlayan kontör ve ya parça kontör yükleyen yerler arasında bu işin yoğunluğuna ve talebine dayanarak toptan parça kontör alanlar da oluyor. Eğer bu işleme yoğun talep alan herkesin parça kontör yükleme işlemi konusunda rağbet ettiği bir yer ise toptan olması daha hızlı ve daha mantıklı olandır. Bu tarz yerlerden parça kontör almak da yüklenecek olan kontör miktarının hatta çabuk tanımlanmasına yardımcı olur.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com