Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Telefon kullanma alışkanlığımız oldukça fazla olduğu için kontör yüklemeden telefonumuzu işlevli hale getirmemiz pek mümkün olmuyor. Zaten telefon hattımızın açık kalmasının kullanım bakımdan zaman aşımına uğrayıp da iptal olmamasının tek çıkar yolu lira yüklemektir. Dolayısı ile de gerektiği zamanlarda ve belirlenen son sınır tarihlerden önce lira alıyoruz. Ancak zaman zaman ihtiyaç doğrultusunda parça kontör aldığımızda çok oluyor. Parça kontör almak bazen gerekli bir durumdur ve bu ihtiyacın fazlalığını da göz önünde bulunduranlar parça kontör merkezi açıyor ve hem kazanç sağlıyor hem de insanların ihtiyacı giderilmiş oluyor.

Belirlenen birim fiyatlar üzerinden lira kontör alındığı zaman bazı kurumların anlayışı gereğince ekstra ücret alınmıyor iken bazıları da en az bir lira olmak üzere fark koyup parça kontör hizmeti vermiş oluyor. Genellikle bu işlemi gerçekleştiren işletmeler bir alt sınır koyuyor ve bu sınır üzerindeki miktarda parça kontörü yüklüyorlar. Parça kontör hizmeti sayesinde insanlar ihtiyacından fazla para harcamamış oluyor ve gerektiği kadar parça kontör alıp kullanıma başlıyor.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com