Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Faturasız hatlarda 2011 yılına kadar kontör olarak kullandığımız tabir günümüzde yerini TL Yükleme’ye bırakmıştır. Fakat bugün Parça kontör yükleme olarak da geçmektedir. Kontörlerinizi bütçenize en uygun, hızlı ve güvenilir bir şekilde hattınıza tanımlayan bayii temsilcisinden ödemenizle alakalı olarak bir belge temin edebilirsiniz.

Parça kontör yükleme işlemi Parça kontör Bayiliği vasıtası ile birkaç saniye içinde gerçekleştirilebilmektedir. 24 saat hizmet verebilme imkanına sahip bu bayilik hem küçük hem de büyük paralar karşılığı satın alınabilme avantajı ile tercih edilmektedir. Bugün insanların temel ihtiyacı teknolojidir ve cep telefonları teknoloji konusunda insana büyük hizmetler sunmaktadır. Hizmetler GSM operatörlerinin çalışmaları ile desteklenmektedir. Parça kontörlerinizi bayilik görevini yürüten bakkallar, marketler, internet kafeler, büfeler kırtasiyeler ve hatta kontör satışı yapmak isteyen tüm esnaftan yükleyebilirsiniz. Ve akabinde bir belge temin edebilirsiniz.

Son derece güvenilir olan ve sorunsuz işleyen iş ağımıza katılıp PARCAKONTOR MERKEZİmizi yaşadığınız yerde açmaya karar vermeniz halinde bizimle iletişime geçmeniz bizim bu konuda sizlere yardımcı olmamız için yeterli olacaktır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com