Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Artık hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş cep telefonları nerede ise hayatımızın tamamını oluşturuyor. Yeri geliyor oyun oynamak için, yeri geliyor sevdiklerimizle mesajlaşmak için, yeri geldiğinde ise sevdiklerimizin sesini duymak için kullanıyoruz ve cep telefonlarına ihtiyaç duyuyoruz. Sosyal paylaşım sitelerine akıllı telefonlarımızla ve diğer birçok telefonla iletişim kurabildiğimiz gibi cep telefonumuz aracılığıyla paylaşım yapabiliyoruz.

Tabii bunlar gibi birçok işlemleri gerçekleştirebileceğimiz cep telefonları ücretsiz olarak işlem yapmıyor. Farklı gsm operatörleri kullanabileceğimiz gibi bu hatlara kontör yüklememiz gerekmekte. Dilersek kontörlü dilersek faturalı olarak ayarlayabileceğimiz bu hatların ödemesini Online Parça Kontör Merkezi bulunan sistemlerle gerçekleştirebiliriz. Veyahut Online Parça Kontör de bizim için aynı işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Gsm operatörleri birçok alanda bizlere kolaylık sağlar. Dilerseniz Türkiye’nin bir ucundaki sevdiklerinizle dilerseniz yurt dışındaki eşiniz, dostunuz ya da akrabanızla kolayca iletişim kurmanızı sağlar. Geçtiğimiz yıllardan itibaren kontör yerine TL yüklemeye geçiş yapılmış olsa da halk dilinde hala kontör olarak bilinen ve cep telefonlarımızı aktif kullanmamızı sağlayan kontörler teknolojinin getirileri arasında.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com