Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Parça kontör bayiliği nerede ise her sokakta en az bir tane bulunmakta. Farklı isimler ile karşımıza çıkan parça kontör bayilikleri sadece bu işe odaklı olmayıp da yeri geldiğinde ek gelir kazanmak için de yapılabiliyor. Örneğin; herhangi bir esnaf kırtasiye işi yapıyorsa bunun yanında ek olarak parça kontör bayiliği de yapabiliyor. Mahallelerde ya da sokaklarda sıkça karşımız çıkan telefoncularda aynı şekilde parça kontör yüklemesi yapıyor. Bakkallar ve marketler bu işi en yaygın olarak yapanlar arasında.

Bunun yanı sıra Ücretsiz fatura bayiliği yapan birçok işletme de bulunmakta. Caddelerde çeşitli noktalarda bu işlemi gerçekleştiren işletmeler bulunuyor. Fatura tahsilâtını yapan bu işletmeler çoğu zaman hizmet ücreti kesseler de ücretsiz işlem yapanları da olmaktadır.

Hayatımızı kolaylaştıran bankada saatlerce sıra beklememizi engelleyen bu işlemler günlük hayatta zaman tasarrufu sağlamakta. Teknolojinin bir getirisi olan ve birçok alanda bize yardımcı olan internetten de fatura tediyelerimizi gerçekleştirmek mümkün. Fatura ödemeleri için online sistemlerden yararlanabiliriz. Kredi kartı numarasıyla online olarak en fazla 3 dakikanızı alacak bu sistemler yine işlerinizi kısa sürede halletmenizi sağlamakta.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com