Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonlarımız her an elimizin altında. Birçok işimizi cep telefonları aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Yeri geliyor oyun oynuyoruz yeri geliyor hesap yapıyoruz, yol buluyoruz. Birçok konuda işimize yarayan cep telefonları hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturmakta. Bizi eline geçirmeye başlayan teknoloji sayesinde artık insan ilişkilerinde zayıflamaktayız belki de. Ama bize sağladığı yarar ve kolaylıkları da unutmamak lazım.

Cep telefonlarını aktif olarak kullanabilmek için bir telefon hattına yani gsm operatörüne ihtiyacımız var. Bu gsm hatlarından yararlanabilmek için de tabi ki kontöre. Kontör eski bir terim olarak kalmış olup geçtiğimiz yıllardan itibaren PARCAKONTOR BAYİLİĞİ adı altında işlem yapılmaktadır.

Bu TL yüklemeleri parça olabileceği gibi faturalı telefonlarda biraz farklıdır. Her ay fatura yenilendiğinde fiyatı ödersiniz. Faturanızı ödemek için çeşitli Fatura ödeme merkezleri bulunmakta. Fatura ödeme merkezlerini tercih edebileceğiniz gibi internetten online olarak ta fatura tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödemeleriniz yapmak için eskisi gibi bankada saatlerce sıra beklemeye gerek yok. Hızlı ve pratik bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com