Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonlarında faturalı hatlar veya ön ödemeli sistemle konuşuluyor. Faturalı hat kullanmak istemeyenler ise diledikleri kadar kontör yükleyerek kontörleri kadar konuşuyor. Ancak GSM operatörleri kontör yüklemelerini belli limitler dâhilinde yapıyor ve eğer süresi içinde bu limitteki kontörleri tüketemezseniz kontörleriniz uçup gidiyor. Buna önlem olarak parça kontör sistemi geliştirildi.

Bu sistemde dilediğiniz limitli kontör yüklemesi yapıyorsunuz ve kontörleriniz bittikçe yükleme yapıyorsunuz. Özellikle öğrenciler ve ev hanımları parça kontör kullanımını daha çok tercih ediyorlar. Parça kontör yüklemesi yapmak için gsm operatörlerinin merkezlerine gitmenize de gerek kalmıyor. Çünkü artık her yerde parça kontör yükleyen iş yerleri bulunuyor. Özellikle fatura ödeme merkezlerinde, işlek caddelerdeki büfelerde, mahalledeki bakkalda ve kırtasiyede parça kontör yüklenebiliyor.

Parça kontör merkezi genellikle şehrin işlek caddelerinde olduğu için kontörünüz bittiğinde sıkıntı yaşamıyor ve kolayca yükleme yapabiliyorsunuz. Parça kontör yükleme işlemleri internetten yapıldığı için bekleme gibi bir sorun da yaşamıyorsunuz. Numaranızı verdikten birkaç dakika sonra kontörleriniz yüklenmiş oluyor.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com