Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günümüzde ziyaret edeceğiniz TL Yükleme Bayiliği sizlere faturalarınızı yatırma konusunda da yardımcı olacaktır. Tıpkı Online Kontör Bayiliği olarak kullanabileceğiniz bayiliklerde online olarak yahut pos cihazı vasıtasıyla faturanızı otomatik olarak hem de çok fazla sıra beklemeden yatırabilir ve bunun karşılığında ödeme yaptığınıza dair bir belge temin edebilirsiniz. Hızlı ve pratik olarak gerçekleştireceğiniz bu işlem sayesinde zamandan tasarruf etme şansına da sahip olacaksınızdır.

Bayii sahibi açısından da bir gider gerektirmeyen tahsilat bayiliği işlemi kontör bayiliği gibi kişiye kendi işinin patronu olma şansını sunar. Kişisel çaba ile geliştirilen bu işler bir süre sonra büyük bir gelirin kaynağına dönüşebilir. İlgili firma ile yapacağınız görüşmeler sonrası açacağınız iş yerleri yahut işinize ek olarak yapacağınız bu iş gerek sizler gerekse çevrenizdeki kişiler için zaman, maddiyat, teknoloji açısından son derece faydalı olacaktır.

Yapmanız gereken tek şey ilgili firma ile iletişime geçerek bayilik talebinde bulunmanız bayinizden onay almanız ve gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra afişinizi asarak müşterilerinize tanıtımınızı yapmaktır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com