Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

TL yükleme bayiliği adım başı karşımıza çıkan hatta neredeyse bütün telefoncuların gerçekleştirdiği bir sistem durumunda. Kontör nedir? Son zamanlarda kullanılan TL ile aslında aynı anlama gelmektedir. Kontör cep telefonlarımız aracılığıyla yapacağımız görüşmeleri, atacağımız mesajları, indireceğimiz programları gibi olayların karşılığında ödediğimiz ücrettir.

Çeşitli yollarla hattımıza yükleme yapabileceğimiz kontörler kullanımlarınız karşılığında yavaş yavaş azalıp bitmektedir. Kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz kadar yükleme yapabilmeniz özellikle gençlerin bütçesine yardımcı olmaktadır. Peki, bu yüklemeler nereden yapılıyor? Ve nasıl yapılmakta? Parçakontör merkezi her sokakta mutlaka bulunmakta. Farklı isimlerde görebileceğimiz bu merkezler illa bu işlem için oluşturulmak zorunda değil.

Örneğin; kırtasiye, bakkal gibi esnaflar ek olarak parça kontör yüklemesi de yapmakta. Bu kontörlerin tüketilme miktarları gsm operatörleri arasında farklılık göstermekte. Görüştüğünüz dakika ya da attığınız sms sayısında göre değişiklik gösterebiliyorlar. Kaç kontörün ne kadar TL ettiğini uzun uzun hesaplamak yerine geçtiğimiz yıllarda TL sistemine geçiş yapıldı. Yani 100 kontör 10 TL ediyorsa artık 10 TL yüklediğiniz zaman o kadarlık kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com