Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Elektrik, su ve ya doğal gaz hizmeti almamızın belki de en sıkıcı ve boğucu kısmı bunların faturasını yatırmaktır. Fatura ödeme merkezi olan her yerden bu tür faturalarımızı yatırıyor ve hizmet bedelini ödeme işini tamamlamış oluyoruz. Özellikle de fatura sırası yoğun olan fatura yatırma vezneleri yerine fatura ödeme merkezi sayılan yerlerde faturalarımızı ödeyebiliriz. Tam anlamı ile de onaylı tasdik edilmiş bir fatura merkezinden her tür fatura kolaylıkla yatırılabilir.

Hayatımızın her alanında ödemekle yükümlü olduğumuz faturalar eskisi kadar sıkıntı olmaktan çıktı. Hala uzun uzun fatura yatırmak için kuyruklar bekleyen insanlarımız var ancak artık son zamanlarda fatura ödemek için online fatura tahsilâtı seçenekleri kullanılmaya ve ya otomatik ödeme talimatları verilmeye başlandı. Bu tür işlemler sayesinde zamandan ve enerjiden kazanmış olursunuz. Online fatura tahsilatı yaparken fatura yatırmaya mevcut alt yapısı olan bir yerden ödeme yapabileceğiniz gibi online bir şekilde kurum ve ya bankalar ile çalışan online fatura ödeme portalları ile fatura ödeme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com