Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günümüzde Fatura Tahsilatı yaparak kendi işinizi kurabilirsiniz. Ödeme merkezi kurmak klasik iş kurma masraflarının ezberlerini bozuyor! Minimum risk taşıyor. Size kendi işinizin patronu olma imkanını sunuyor. Tahsilat işlemlerini gerçekleştirerek çok küçük sermaye ile büyük paralar kazandırabiliyor. Ek bir bütçe ayırmanızı gerektirmiyor.

Fatura Ödeme Merkezi açmak için başvuruda bulunduğunuz operatör size gerekli bilgileri verecektir. Asmanız için kendi afişlerini gönderecektir. Afişleri astığınız an itibari ile reklama başlamış olduğunuzdan bayilik işini kurduğunuzu çevrenize ilan etmiş olacaksınız. Operatörünüzün uygulamaya koyduğu kampanyaları müşterilerinize anlatmak sizin için ikinci bir avantaj olacaktır. Anlatım yapmaı gerektiren bu işlemin emin olun size maddi açıdan olumlu dönüşü olacaktır. 10 liralık kontör almaya gelen müşterinize 15 liralık avantajlı tarifenizi anlattığınızda müşteri 15 liralık alışveriş yapmaya yönelecektir. Daha fazla emek ve daha fazla zaman ayırdığınızda kendi işinizin patronu olabilir ve hatta işveren konumuna yükselebilirsiniz. Alt bayii veya ana bayii olma şansınızda var; bu da tamamen sizin elinizde. Alt bayii olmak daha az masraflı olan bir iştir. Ana bayii olmak bunun aksine biraz daha fazla harcama yapmayı gerektiriyor.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com