Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Bugün yaşadığımız yerde sıklıkla karşımıza çıkan Online Fatura Tahsilatı ek iş avantajı taşımaktadır. Fatura tahsilatı yapabilmek bu merkezleri kurabilmek her hangi bir ön şart taşımamaktadır. Yaşadığınız çevrede kişiler faturalarını yatırmak için uzun kuyruklar beklemek zorunda kalıyorsa bu iş için hemen irtibata geçerek insanların yaşadığı bu olumsuzluğu kendinizde olumlu etkiye yol açmasını sağlayabilirsiniz. Hem insanların ihtiyaçlarına cevap verebilir hem de gelir elde edebilirsiniz. Fatura tahsilatı için özel bir alan açılma zorunluluğunu yoktur. Herhangi bir işletmeniz ve bu işletmenizde internet erişimi olan bir cihazınız var ise bu işe başvurmak için yeterli donanıma sahipsiniz.

Büyük çaplı sözleşme, kurulum, masraf, sermaye gerektirmeyen bu işi bir süre denedikten sonra vazgeçebilirsiniz. Fatura Ödeme işlemi için sizi ziyaret eden müşterilerinizden alacağınız komisyon kâr payınızdır. Bayilik açarken kurulum ücreti ve program ücreti ödemezsiniz. Bu işe başladığınızda işin iyi taraflarını daha iyi göreceksiniz. Özellikle yakın çevrenizde bu işi yapan bir bayilik yoksa bu işe bir an önce başvuru yapmanızı öneririz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com