Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günü gelmiş veya geçmiş, hiç fark etmez, bütün faturalarınızı, sıra beklemeden ve kısa sürede FATURA TAHSİLATI BAYİLİĞİ aracılığı ile ödeyebilmeniz artık çok kolay. Eskisi gibi sıra beklemeye, dakikalarca ayakta durmaya paydos, güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek çalışan ve müşteri memnuniyetlerini ilke edinmiş olan fatura ödeme merkezleri, çok yakınınızda, ödemek istediğiniz tüm faturalarınız seri bir şekilde tahsil edilmekte ve zaman kaybı yaşanmasına izin verilmemektedir.

Ama eğer internet kullanıcısı iseniz, ödenmesi gereken bütün faturalarınızı online olarak da ödeyebilirsiniz, bilgisayarınızdan gireceğiniz ilgili adres sayesinde, kredi kartınızın bilgileri ile hiç yorulmadan, hatta sokağa çıkmaya bile gerek kalmadan faturalarınızı ödemeniz mümkün hale gelmiştir. ONLİNE FATURA TAHSİLATI için, elinizin bir hareketi yetecek ve hemen bu dertten kurtularak işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Su, elektrik, telefon, t-t-tnet veya diğer bütün faturaların kolaylıkla ödenme adresi artık internet üzerinden yapılanıdır. Geniş bayilik ağı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi görev bilen fatura tahsilat bayileri, günün her saatinde yanınızda olmaktan gurur duymaktadırlar.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com