Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Telefonlar her an yanımızda taşıdığımız, hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturan eşyalar. Farklı farklı şekillerde ve farklı farklı tarzlarda olan bu telefonların birçok özelliği bulunmakta. Özellikle son zamanların en popüler telefonları akıllı telefonlar herkesin cebinde. Sevdiklerimizle iletişim kurmamızı yeri geldiğinde oyun oynamamızı, ve bunlar gibi birçok işimizi halledebileceğimiz bu cihazlar gsm operatörleriyle aktif hale gelmekte.

Belirli fiyat karşılığında kredi yükleyebileceğimiz telefon hatları eskiden kontör ile çalışırken artık TL yükleme adı altında işlem yapmakta. Peki krediler nasıl yüklenir? Fatura tahsilatı bayiliği neredeyse adım başı her sokakta bulunmakta. Sadece kontör yüklemelerinde değil elektrik, su, doğalgaz gibi ihtiyaçlarımızı halledebileceğimiz Fatura ödeme sistemleri bize birçok kolaylık sağlamakta.

Elden nakit olarak ödeyebileceğimiz gibi online sitemler aracılığıyla da fatura ödemelerini yapabileceğimiz bu sistemler günlük hayatta çok kolaylık sağlamakta. Adım başı bulabileceğimiz bu merkezler için yeni bir bayi açmaya gerek yoktur. Ayrı gelir etmek isteyen esnaflar örneğin; kırtasiye, market, bakkal gibi işletmelerde ek olarak fatura tahsilatı işlemini gerçekleştirebilirler.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com