Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Telefon faturalarımızı, elektrik, su, doğalgaz gibi ihtiyaçlarımızın faturalarını peşin ya da taksitli olarak ödememiz gerekir. Bu ödeme elden yapılabileceği gibi online sistemler aracılığıyla da yapılmakta. Eskiden Fatura tahsilâtı sırasında saatlerce beklemek vardı. Artık böyle bir şeye ihtiyaç duyulmadan online sistemler aracılığıyla ödeme yapabilmek kolaylıkla sağlanmakta.

Veyahut birçok yerde karşınıza çıkacak farklı isimlerdeki fatura tahsilât bayileri de işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirler. Gerek ev faturalarınızı gerekse telefon faturalarınızı ödeyebileceğiniz bu çeşitli sistemler hayatımızda kolaylık sağlamakta. Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan ve özellikle de gençlerin çokça tercih ettiği parça kontör yükleme çok popüler. İhtiyaçlar ve istekler doğrultusunda istediğiniz miktarda kontör yüklemenizi sağlayan bu sistem pos cihazlar aracılığıyla yapılmakta.

Parçakontor yükleme işleminizi pos cihazlar aracılığıyla kolayca yapabilmeniz mümkün. Fatura ödeme merkezlerinde ya da internetten yapabileceğiniz bu işlem özellikle gençlerin tercih ettiği ve bütçelerine uygun olarak ayarladıkları bir yöntem. Eskiden kontör kartlarıyla kontör yüklemesi yapabildiğimiz hatlarımız artık TL yükleme istemi ile pos cihazları aracılığıyla yapılmakta.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com